ליווי וייעוץ למנהלים, מנכ``לים ובכירים בארגון

ליווי וייעוץ אישי ועסקי

הייעוץ האישי לבכירים מיועד למנהלים ומנכ"לים שרוצים לפתח כישורי מנהיגות, כריזמה ויכולת להניע עובדים.

ייעוץ למנהלים וליווי הבכירים נעשה בפגישות 1:1, מפגשים המאפשרים מתן מענה אפקטיבי ללבטים, החששות והאתגרים  איתם מתמודדים המנהלים בארגון, יחד עם פיתוח השאיפות המקצועיות והרחבת האפשרויות עבור המנהל חיזוק הביטחון העצמי והיכולות האישיות.

מה כולל ייעוץ אישי למנהלים?

בתהליך הליווי האישי אני מסייעת לבכירים בארגונים להנהיג צוותי עבודה למצוינות אישית וצוותית להשגת היעדים,

ייעוץ להתמודדות עם דילמות ניהוליות בין אישיות וארגוניות ולהביא את המנהלים בארגון ליצירתיות והצלחה מעשית.

בתהליך הייעוץ המנהלים מקבלים כלים חדשים שמאפשרים להם לפתור דילמות ולהשפיע בצורה אפקטיבית על עובדים ולקוחות בארגון.

ניתן לבצע ייעוץ אישי למנהלים כשירות נפרד או כחלק מייעוץ עסקי לעסקים וארגונים

התקשרו עכשיו 053-3389441

מה אתם חושבים כל היום ואיך אתם יכולים לשלוט ולעצב את המחשבות שלכם. כשתישנה מה שאתם חושבים ישנה מה שאתם מרגישים ואז מה שתוכלו לעשות יתרחב.  במפגש הזה נעבוד על  החלקים המודעים והלא מודעים להבטיח שהמחשבות שלכם יקדמו אתכם להצלחה!! מפגש מרתק המשלב תרגילים ועבודה על הלא מודע על מנת לייצר שינוי מיידי ולאורך זמן.
מה הערך שלכם, לדייק מה אתם מוכרים, מי הלקוח שלכם ולמה שיקנון מכם, מה הבידול שלכם ומה הערכים עליהם אתם מבססים את העסק שלכם. תגלו דברים מפתיעים.
מה אתם באמת רוצים ולאן רוצים להגיע, מה יחשב הצלחה, איך בונים יעדים ומה הדבר החשוב ביותר בהשגת יעדים, בניה מלאה של התוכנית העסקית ותוכנית היעדים לעסק  שלכם, בחלוקה למרכזי רווח, ניהול תזרים ובקרת הוצאות, נלמד אסטרטגיות ושיטות איך לתכנת את המח ומערכת העצבים להצלחה והשגת היעדים שהצבנו. המפגש שיעשה לכם סדר ויכוון אתכם כמו חץ למטרה.
פיתוח עסקי עושה כיף וחוויה בעסק הוא מכניס התחדשות, הוא מגוון את סל המוצרים, הוא מאפשר להרחיב את בסיס הלקוחות. עסק ללא פיתוח עסקי הוא עסק הנמצא  בסיכון. במפגש הזה נפתח את העסק שלכם נלמד שיטות מובנות איך מגדילים את ההכנסות ונייצר מרכזי רווח חדשים.
אנשים הם המאפשרים לעסקים לצמוח – אנשים הם העובדים בעסק, הלקוחות, השותפים העסקיים, הספקים ובעצם אנשים זה הכל. ההצלחה של העסק תלויה ביכולת של בעל העסק להשפיע על האנשים, לייצר תשוקה ושימחה אצל העובדים, ולבנות אמון וקרבה עם הלקוחות. במפגש המדהים והחשוב הזה נלמד כלים ואסטרטגיות איך להשפיע על אנשים, נלמד איך תת המודע מחליט על מי אפשר לסמוך ואיך אפשר להעזר בזה בכדי ליצר כימיה ואמון מיידי. יהיה מפתיע.
התהליכים הנכונים בעסק הם שמאפשרים לעסק שלכם להגיע להצלחות, מה עושים מתי, תהליכי גביה, מכירות, קליטת עובדים, ייצור, מכירות לכל דבר בעסק אפשר ליצור תהליך שניתן למדידה בקרה ושיפור מתמיד. וזה ליבו של המפגש הנוכחי. תקבלו שיטה מלאה לנהל את העסק שלכם.
יוזמה חברים יוזמה – זהו לב ליבו של ההתנהלות וההצלחה בעסק שלכם ובחיים בכלל, איך תהפכו ליזמים ואיך תשפיעו על העובדים שלכם ליזום ליצור ולקדם יחד אתכם את העסק ואת הלקוחות. מפגש מרתק שישנה לכם את המחשבה.