שירותי ניהול עסקי פיננסי לעסק שלכם

מגדילים את ההכנסות והרווחים בעסק

אנהל עבורכם את ההיבטים העסקיים הפיננסיים בעסק על מנת שאתם תוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות במהירות.

שירותי הניהול העסקי הפיננסי מאפשר לבעל העסק לקבל במהירות תמונת מצב בהירה ומדויקת על העסק בכל התחומים – ניהול מכירות, מלאים, גביה, תזרים מזומנים ושיווק. ניהול נכון של כל אחד מהתחומים הללו שווה הון לבעל העסק. אנליזה נכונה של העסק הוא הצעד הראשון בהבראה וצמיחה של כל עסק.

ניהול עסקי פיננסי נכון מאפשר לבעל העסק לתמחר נכון את המוצרים, לדעת כמה ואיך לתגמל את אנשי המכירות, מגדיל באופן מהותי את אחוזי הגביה ומקטין חובות אבודים, מאפשר תכנון מלאי נכון שחוסך כסף רב ומאפשר לקבל החלטות מבוססות על המשך השקעות לצורך צמיחה ופיתוח עסקי. כשהעסק מנוהל ומבוקר ניתן לזהות במהירות את נקודות התורפה ואפשר להגדיל באופן משמעותי את הרווחים.

כחלק משירותי הניהול הפיננסי אסייע לכם לנהל את התזרים החודשי. ניהול תזרים חודשי מאפשר ניהול עסקי בהיר ובלי הפתעות. עבודה קלה יותר עם הבנקים, הספקים והלקוחות.

במסגרת השירות לניהול עסקי פיננסי, אני מסייעת בהטמעת מערכות טכנולוגיות קלות ופשוטות שיהפכו את החיים של בעל העסק לקלים יותר, מנוהלים ויאפשרו שליטה וקבלת החלטות מבוססת מידע.

שירות זה מביא לידי ביטוי את הניסיון הרב שלי בניהול מערכי שיווק ומכירות והיותי כלכלנית שמבינה לעומק ניתוחים ונתונים עסקיים.