מה קורה אצלכם בעסק?

בואו נקבל את התשובות שיקבעו איך לחסוך, איך לצמוח ואיך להרוויח יותר

ניהול העסק

במסגרת שירות ייחודי זה אני מנהלת עבורכם את ההיבטים העסקיים על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות.

שירות הניהול העסקי מאפשר לכם לקבל תמונת מצב בהירה ומדויקת על העסק בתחומים החשובים – ניהול המכירות, ניהול מלאי, גביה, עלויות מכר, תזרים מזומנים ושיווק. ניהול נכון של כל אחד מהתחומים הללו שווה הון. אנליזה נכונה של העסק הוא הצעד הראשון בהבראה וצמיחה של כל עסק.

במסגרת השירות אני מנהלת עבורכם את ההיבטים העסקיים כך שתהיה לכם בהירות בעסק ותוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות שיובילו להגדלת ההכנסות והרווחים בעסק.

יתרה מכך, בעסק שמנוהל טוב, יש יותר העובדים מרוצים יותר, הם מכוונים מטרה ומניבים תוצאות גבוהות יותר.

מה מקבלים ואיך זה יעזור לכם להגדיל את הרווחים בעסק

הבנת המספרים בעסק מאפשר לבעל העסק לתמחר נכון את המוצרים, לדעת כמה ואיך לתגמל את אנשי המכירות, להגדיל באופן מהותי את אחוזי הגביה ולהקטין חובות אבודים, לתכנון נכון את המלאי, לקבל החלטות לגבי השקעות ועוד. כשהעסק מנוהל ומבוקר ניתן לזהות במהירות את נקודות התורפה ואפשר להגדיל באופן משמעותי את הרווחים.

כחלק מהשירות אסייע לכם לקבוע מהם המדדים העסקיים אותם תרצו למדוד ולשפר לאורך זמן, אסייע לכם בניהול צוותי המכירות, ניהול התזרים החודשי ולעבוד בצורה קלה יותר עם הבנקים, הספקים והלקוחות.

למי השירות מתאים:

לעסקים המעסיקים סוכנים מכירות בשטח – אסייע מיידית בניהול אפקטיבי של המכירות והגדלת המכירות
עסקים שמנהלים מלאי מיבאים ומוכרים בארץ – תוכלו לתכנון נכון את המלאי, ניהול הזמנות המשמעות היא חיסכון של הרבה כסף ושליטה בעסק.
עסקים שעובדים עם לקוחות רבים וחשוב לדעת בכל רגע נתון כמה מרוויחים מהפיעלות, מי מניב יותר, ומה הסיכונים בעסק.

מה מקבלים:

ניהול נכון והבנת המספרים שבעסק חוסך הון, מאפשר לעבוד חכם ולא בכיבוי שריפות, נותן יכולת ניהול מעולה של אנשי המכירות והצוות, ומאפשר לעסק לצמוח, ולהגדיל את שביעות הרצון של העובדים.

שילוב פתרונות טכנולוגיים שמתאימים לך

במסגרת הייעוץ העסקי הפיננסי, אני מסייעת בהטמעת מערכות טכנולוגיות קלות ופשוטות שיהפכו את החיים של בעל העסק לקלים יותר, מנוהלים ויאפשרו שליטה וקבלת החלטות מבוססת מידע.

שירות זה מביא לידי ביטוי את הניסיון הרב שלי בניהול מערכי שיווק ומכירות והיותי כלכלנית שמבינה לעומק מספרים ונתונים עסקיים.

המאמר הזה יכול לענין אותך – עוסק באיך לנהל עסק ולהגדיל ריווחיות